CATH #015 BOB, ucieczka z domu, szczepionki i jeszcze inne

Dzisiaj poruszyliśmy kilka tematów, które w następnych odcinkach będziemy chcieli rozwinąć. Dotyczą one plecaka ucieczkowego, ucieczki z domu, wulkanów, szczepionek i innych. Dajcie znać czy mieliście jakieś przymusowe ewakuacje z domu w związku z zagrożeniem zdrowia i życia i jak to u Was wyglądało. Sami jesteśmy ciekawi, jeżeli ktoś z Was ma ciekawą historię to chętnie nagramy wywiady i opublikujemy.

A jako, że nie znalazłem swojego zdjęcia, które by tematycznie pasowało do odcinku to jako zdjęcie dziś jest Kot. Tak, Kot przez Wielkie K. Przedstawiam Wam Szyszkę. Kot naszej wiernej słuchaczki Agaty i jej miejmy nadzieję, również wiernego męża Łukasza, który również miejmy nadzieję jest naszym wiernym słuchaczem 😀 Pozdrawiamy Was serdecznie.

Ślemy również najlepsze pozdrowienia dla Was, naszych wszystkich słuchaczy 🙂

Cath Team

Fot. Agata

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. Piotr pisze:

  Odcinek bardzo ciekawy, ale na litość boską przygotujcie się następnym razem jak poruszycie taki trudny temat jak szczepionki. Nie mieliście pojęcia o statystykach, nie pamiętaliście nazwiska tego brytyjskiego lekarza. Temat szczepionek wypadł bardzo słabo. Mam nadzieję, że poruszycie ten temat jeszcze raz, ale lepiej przygotowani. Mieliście bardzo ciekawe, ale jednocześnie bardzo wypośrodkowane opinie w tym trudnym temacie. Zaraz poszukałem sobie artykuły na temat wsomnianego przez was ograniczenia dostępności przedszkoli dla nieszczepionych dzieci w Australii. Dzięki za info.
  Co do ewakuacji. W mojej miejscowości, dosłownie parę ulic dalej wybuchł dom. Cała ulica została ewakułowana. Rano obudził mnie ten wybuch, na szczęście ewakuacja mnie nie dotyczyła.
  http://www.leicestermercury.co.uk/news/leicester-news/birstall-gas-explosion-council-issues-954946

  • Grzesiek pisze:

   Hej, dzięki za odpowiedź. No cóż, chciałem tylko wspomnieć o temacie, Luki pociągnął dalej, ja mu odpowiedziałem i poszło za daleko. Później jak sam odsłuchiwałem faktycznie nie powiedzieliśmy wprost, że będzie cały odcinek poruszony w temacie szczepionek. Materiały powoli zbieram, staram się też załatwić spotkanie z pediatrą na wywiad w tym temacie. Wszystkie tematy poruszone w tym odcinku na pewno będą rozwinięte. Dzięki za zwrócenie uwagi, postaramy się bardziej na przyszłość 🙂

   Co do tego typu zdarzeń: czujniki. Niestety mało osób o to dba w domach prywatnych przez co takie zdarzenia mają miejsce. Sam uważam, że korzystając w domu z gazu powinno się korzystać co najmniej z czujnika albo jeszcze lepiej z zaworu odcinającego gdy wykryje gaz. Czasem to jest upierdliwe w codziennym korzystaniu ale lepiej się podenerwować i żyć niż tak jak tu. Źle, że przez to zginął człowiek. Niestety to zawsze się będzie zdarzało dopóki użytkownicy nie będą mieli pełnej świadomości.

   Co do przedszkoli: będę gonił Lukiego aby zbierał źródła do tego co mówi 🙂 I sam postaram się bardziej.

   Pozdrawiamy Cię serdecznie
   Grzesiek wraz z resztą Cath Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *