Discord

Długo szukaliśmy i doszliśmy do wniosku, że najbardziej spisuje się Discord – programik do komunikacji dla graczy :D, który już jakiś czas temu wyszedł poza te wąskie ramy. Jest on aktualnie dość popularny nie tylko wśród graczy. Doskonałe zarządzanie uprawnieniami oraz baz problemowa możliwość dołączenia do czatu nawet bez posiadania konta (nie trzeba się nigdzie rejestrować, żeby pogadać na szybko jako „gość”), stanowią o użyteczności Discorda na najwyższym poziomie. Czekamy już tylko na szyfrowanie i komunikacja stanie się doskonała :D. Jest możliwość pisania lub dołączenia do chatu głosowego, mamy możliwość tworzenia wielu podgrup i tym samym na posegregowanie rozmowy na różne tematy – jednym słowem poezja.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do nas na Discord.

Powyżej w menu jest link Discord, po kliknięciu w niego, albo obok lub też tutaj zostaniesz przekierowany do strony, gdzie właśnie bez tworzenia nowego konta będziesz mógł do nas napisać. Oczywiście wg. nas warto jest założyć konto, gdyż wtedy mamy możliwość odczytywać informacje, które zostały przesłane pomimo tego, że nie byliśmy zalogowani, oprócz tego powiadomienia, możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej oraz pełnię szczęścia w rozmowach głosowych.

Jeżeli posiadasz zainstalowanego Discorda to po kliknięciu w powyższy link dołączysz do naszego serwera, ale już poprzez dedykowaną aplikację.